• OKAZION - Apartament me qira ne Plazh te Shkembi Kavajes, (prane Hotel Majestic)

Shqiperi
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 5
Zona/Rruga : Shkembi i Kavajes, te Hotel Majestic

Jepet me qera garsoniere te Shkembi i Kavajes, 20 metra nga bregu i detit, prane Hotel Majestic, kati 4 mbi dyqane

Zone mjaft e frekuentuar ne Shkembin e Kavajes, ngjitur me Bigmarket, Qendra Shendetesore, farmaci etj.
Garsonierja eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore me Televizor HD, kuzhine, sobe me korrent, kondicioner, kend etj. (Sic shihet dhe ne foto)Cel. : +355697367220
 


WhatsApp
Back
Top