• Ofrohet vend pune Agjent Imobiliar

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Rr. e Elbasanit | Shkolla Baletit
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
Gjuha
  1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Jeni ambicioz? Jeni te hapur per sfida te reja dhe kerkoni sukses ne karrieren tuaj? BAZ2

Behu pjese e agjensise se pasurive te paluajtshme, Bela Real Estate..

Bela Real Estate eshte duke kerkuar konsulent imobiliar me deshiren per tu rritur profesionalisht

Ne ofrojme.

Mundesi rritje ne karriere.
Te ardhura te larta bazuar ne performancen...

Kriteret:

Aftesi negociuese.
Aftesi per te punuar ne grup.
Njohuri te se pakten nje gjuhe te huaja
Eksperience te meparshme ne shitje dhe sherbim klienti.....

Cel. : 0699523604
 


WhatsApp
Back
Top