• New Villa: 3+1+2wc (2 Kate) 1,500 Euro - Mullet *PETRELE, me Pamje - Oborr **5 Vende Parkimi | Mobilim i Ri | 3 Kondicioner & Punime Gipsi

Cmimi Euro
1500
Jepet Me Qera Vile 2 Katëshe Me Privatësi Maksimale + Oborr & + **5 Vende Parkimi - Hyrja Është E Rikonstruktuar || Mobilim i Ri / me Porosi | Sistemi I Kondicionimit Është Daikin **Më i Miri Në Treg ( Për Ngrohje Dhe Ftohje) || Kundrabufeja E Re || **Elektro Shume Cilesore || Ndricim Me Spote Led- Vila Është Me Ndërtim Super Cilësor Ku S'depërton I Nxehti Ose I Ftohti

*** Pamje Panoramike Mbi Kalan E Petrelës Dhe Lumit Erzen
****Shtëpia Ka Oborr Dhe Baçe Ku Ka Vresht Dhe Pemë Të Tjera

Q4515

Të Dhënat E Ndarjes

- 3 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon + Kuzhinë
- 2 Tualete
- 2 Korridor
- 4 Ballkone

- Sip Totale : 350m2 Ndërtim
- Sip Neto : 280m2
- Sip Truall : 700m2
- Kati : 1-2
- Vit Ndërtimi : 2005
- Katet E Vilës : 2


Karakteristika:

- Totalisht mobilim i Ri / me Porosi
- 3 kondicionerë
- Në çdo dhomë televizor dhe mini frigorifer të vendosur në dollap
- Ndriçim led me Spote
- Punime gipsi

- Sapo Është Vendosur Sistemi I Kondicionimit Që Është Daikin, Më I Miri Në Treg (Për Ngrohje Dhe Ftohje)
- Kundrabufeja E Re Dhe E Kompletuar Me Elektroshtëpiaket

- Ndriçimi Natyral Gjatë Gjithë Ditës, Ajër I Pastër, Qetësi, Gjelbërim Dhe Privatësi
- Tualetet Janë Me Dritare
- Dhomat E Gjumit Të Mëdha Dhe Të Rregulluara ( Krevatët Zëvëndësohen )
- Vila Është Me Ndërtim Super Cilësor Ku S'depërton I Nxehti Ose I Ftohti

*** Pamje Panoramike Mbi Kalan E Petrelës Dhe Lumit Erzen
- Shtëpia Ka Oborr Dhe Baçe Ku Ka Vresht Dhe Pemë Të Tjera


- Qetësi Absolute, Njerëz Vendalinjë Dhe Te Qete
- Ka Akses Direkt Në Autostradë - 4 Min Larg Teg, 8 Min Larg Tiranës Dhe 15 Min Larg Elbasanit
- Lidhet Shumë Shpejt Me Parkun E Farkës, Liqenin Artificial, Kopshtin Zologjik, Rezidencat Dhe Resorte Në ZonëÇmimi : 1.500€ / Muaj

Tel Ose Whatsapp: 0692448606
 


Contact WhatsApp
Back
Top