• Mundesi punesimi Shitese

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Ekspozita | Gjykata
Tipi
  1. me orar te plote
  2. turni II
Fusha | Profili i punes
  1. Shitese | Kasiere
Behu pjese e familjes Carpet Diem, mundesi punesimi ne qytetin e Tiranes.
Pozicioni i punes: Shitese (7 oraresh).
Oraret: 09:00-16:00, 14:00-21:00 me turne, 1 dite ne jave pushim.
Paga e kenaqshme.
Kriteret:

-Aftesi shume te mira komunikimi;
-Mosha e preferuar 23-35 vjeç;
-Te jete bashkepunuese dhe e gatshem te punoj ne grup;
-Te avantazhuar personat me eksperienca te meparshme ne shitje.
Per aplikime ju lutem dergoni cv tuaj ne emailin:

info@carpetdiem.al
 


Apply
Back
Top