• Me Qera: 2+1+2wc ( Fresk ) 280 Euro / Muaj - kati 4, Pllt i Ri me Ashensor | i Kompletuar & me Shume Hapesire

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Fresku | Linze | Dajt
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
100 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
280
Jepet Me Qera: 2+1+2wc, Ne Zonen E Freskut | Kati 4, Pallat I Ri Me Ashensor | Totalisht I Mobiluar Me Cmim Shume Te Mire | Me Shume Hapesire Dhe Ndricim | Kuzh Me Cdo Pajisje, Dhomat E Gjumit Te Kompletuara | 2 Tualetet Me Hidrosanitare Cilesore | Instalime Cilesore

Q4590

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Sallon
- 2 Dhoma Gjumi
- 2 Tualete
- 1 Ballkon

- Sip Totale: 100m2
- Sip Bruto: 90m2
- Kati: 4
- Ndërtim I Vitit 2008, Me Ashensor
- Orientim: Jug-Perendim

Karakteristikat:

- Jepet Me Qera Apartament 2+1+2wc Ne Zonen E Freskut Prane Fizikes Berthamore Totalisht I Mobiluar Me Cmim Te Arsyeshem
- I Pershtatshem Per Familje
- Apartamenti Ndodhet Në Zone Shume Te Mire Per Banim Me Cdo Facilitet Te Nevojshem Per Nje Jetese Komode Prane
- Apartamenti Ndodhet Ne Nje Pallat Te Ri Me Ashensor Dhe Administrim Te Mire

Extra:

- Ndriçim Natyral Në Çdo Ambient
- Kubaturë E Rregullt
- Pamje E Hapur
- Dopio Xham Me Grile
- Ashensor Me Cip
- Izolim Akustik Perfekt
- Izolim Termik
- Elektrike,Hidraulike Cilesore


Çmimi: 280 Euro

Tel Ose Whatsapp: 0685451010
 


Contact WhatsApp
Back
Top