• lajmifundit.al

Informacionet e fundit ne kohe reale nga Shqiperia, Kosoa, Rajoni dhe Bota. Foto dhe Video Lajme.
Me mbi 250 mije vizitore ditore, lajmifundit.al ofron hapesira publicitare per bizneset ne Shqiperi dhe Kosove.
cel/whatsapp: 0683517420, e-mail: lajmifundit@gmail.com

Cel. : 0683517420
 


Contact WhatsApp
Back
Top