• Kroaci, ofrohet vend pune - Kamarier - Banakier - Kuzhinier - Zgarist - Sallatier - Pjatalares/e - Pastrues/e

Kroaci
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Banakier | Kamarier
Gjuha
Eksperienca
me dhe pa eksperience
PUNESIM SEZONAL NE KROACI!

Kerkojme 50 Puntor/e urgjente per ti punesu ne bregdetin e bukur kroat per shume hotele, bare dhe restorante!

Kerkohen:

Kamarier
Banakier
Kuzhinier
Zgarist
Sallatier
Pjatalares/e
Pastrues/e

Ofrohen pagesa shume te mira mujore 1000 deri 2000 Euro ne muaj ne varesi te pozicionit te punes.
Akomodimi dhe Ushqimi ofrohen falas nga Hotelet.

Aplikoni duke na dergu cv te tuaja ne emailin
headwayjobs2022@gmail.com

Kontaktoni ne Tel/Whatsapp/Viber +355688354967

 


Apply WhatsApp
Back
Top