• Korçe,Shitet Apartament 1+1, Rruga Insan Korca

Cmimi Euro
42000
Shitet apartament 1+1, ne lagjen 17 Korçe, Rruga Insan Korça. Apartamenti ndodhet ne nje lokacion shume te pershtatshem me qendrat e banimit dhe ofron mundesin per te arritur shum leht te gjitha sherbimet. Orintimi eshte ne pozicion ku gjat gjithe dites eshte ne drejtim te diellit.

Organizohet:
•Ambjent Ndenjie
•Ambjent Guzhine
• Dhom Gjumi
•Koridor
•Ballkon
• Kati 2
• Ndertim Egzistues
•Siperfaqe 60m2 neto
• Me Hipotek
• I mobiluar
Per nje vizit ne pron na kontaktoni!

Cel. : 0692731191
 


WhatsApp
Back
Top