• Kerkohet pasticiere dhe ndihmes pasticiere

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Pasticier | Specialist brumi
Gjuha
  1. Gjuha?
Eksperienca
vetem me eksperience
Furre Buke Pasticeri kerkon te punesoje Pasticiere dhe ndihmes pasticiere
-Ofrohen:
Kushte shume te mira pune
Paga e kenaqshme / e diskutueshme

-Kriteret e punesimit:
Te kete eksperience te meparshme pune
Te jete e rregullt dhe etike ne pune

Adresa: 21 Dhjetori
Per cdo informacion mund te na kontaktoni
Ju mirepresim!

Cel. : 068 584 1029
 


WhatsApp
Back
Top