• Kerkohen Operatore Telefonike- ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ท ๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ธ ๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡น ๐Ÿ‡ฒ๐Ÿ‡ซ Gjermanisht - Italisht - Greqisht - Spanjisht - Portugalisht - Frengjisht - Paga 70.000 + bonuse

Kerkohen Operatore Telefonike- ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ท ๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ธ ๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡น ๐Ÿ‡ฒ๐Ÿ‡ซ
Gjermanisht - Italisht - Greqisht - Spanjisht - Portugalisht - Frengjisht - Paga 70.000 + bonuse


Ofrojm Vende Pune per Operatorรซ Telefonike ne fushen e shitjeve te Produkteve Health/Beauty.
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ท ๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ฆ ๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡น ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ต

Kriteret:
โ€“ Te kene njohuri te mira te gjuhes perkatese.
โ€“ Te jene komunikues dhe bashkepunues ne grup.
โ€“ Te jene energjike dhe me deshiren per rritje ne karriere.
โ€“ Disponibilitet full time.
โ€“ Me ose pa eksperience te meparshme ne Call Center.

Turni i paradites:
Nga e Hena ne te Premte 09:00-15:00 (6ore)
e Shtuna 09:00-21:00 (12ore)
e Diela Pushim

Turni i mbasdites
Nga e Hena ne te Premte 15:00-21:00 (6ore)
e Shtuna Pushim
e Diela 09:00-21:00 (12ore)

Ofrohen:
- Kushte shum te mira pune, ambjent dinamik dhe motivues.
- Page baze 70.000 leke te reja.
- Plus Bonuse shum motivuese ne bazฤ“ te performances.
- Kontrate e rregullte pune, sipas legjislacionit Shqiptar.


Adresa:
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori
Tel/whatsupp: 0696398265
 


WhatsApp
Back
Top