• Jepet me qira vile ne Palase

Dhermi - Palase
Siperfaqja m²
150 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 1
Jepet me qira vile 2-kate, Green Coast Resort, Palase.
Vila ka ambient ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete.
Akomodohen deri ne 5-7 persona.
Minimumi i rezervimit 2 nete.


Per cmim dhe detaje te tjera ju lutemi kontaktoni:

WhatsApp : 0692074495
 


WhatsApp
Back
Top