• Jepet me qira ditore apartament ne Pogradec buze liqenit ne qendër te qytetit

Pogradec
Tipi
apartament ne plazh
Siperfaqja m²
45 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
45
Jepet me qira apartament ne Pogradec mobilim i ri i përshtatshem per dy persona ,perball liqenit pra largesia nga liqeni 10 metra ,kati i dytë cmimi 45 euro ne dite ! I mobiluar ne stilin modern , Tel; 0674585749. Ap ndodhet ne qendër te qytetit perball Hotel Enkelana dhe 20 metra larg liqenit, nese prenotohet për një muaj ka ulje çmimi !
 


WhatsApp
Back
Top