• JEPET ME QIRA : Apartament 2+1/ ZONA TEGUT : Rezidenca Touch of Sun

Cmimi Euro
800
JEPET ME QIRA : Apartament 2+1/ ZONA TEGUT : Rezidenca Touch of Sun

▪︎ Sipërfaqe 100m², kt III-të banim.

▪︎ Sallon ndenje + ambjent gatimi

▪︎ 2 dhoma gjumi, verandë 25m ², depo si dhe 1 tualet.

▪︎ Arredim me arkitekt + elektroshtëpiake inverter + termoizolim.

▪︎ Parket druri gjerman, sistem chiller etj.

▪︎ Kompleks rezidencial i cili përfshin Pishinë+ kënd lojërash+ palestër + bilardo+ kinema.

▪︎ Çmim qira : 800€ neto /muaj

▪︎ Opsionale 1 GARAZH/ 50 €/ muaj

▪︎ Për më shumë informacion kontaktoni:

▪︎ info@imobiliareprime.com

▪︎ Cel: 0672062729

▪︎ www.imobiliareprime.com

#shtepi #shtepineshitje #shtepimeqera #shtepimoderne #shtepia #shtepimeqeratirane #realestate #realestatetirana #apartamente #apartamentenetirane #apartamenteneshitje #apartamentemeqira #shitje #shitjeblerjepronash #shitblerje #blerje #pronaneshitje
Cel. : 0672062729
 


Contact WhatsApp
Back
Top