• JEPET ME QERA DYQAN TEK RRUGA BARRIKADAVE

Cmimi Euro
400
Ofrohet me qera ambjent komercial/dyqan, tek Rruga e Barrikadave , prane Shkolles Sami Frasheri.

Ambjenti pozicionohet ne katin 0 te nje objekti te ri me ashensor dhe ka vizibilitet te pjesshem nga rruga kryesore .
Ambjenti eshte open space + 1 tualet dhe ka fasade xhami per mundesi reklamimi

Shume i pershtatshem per tipologji biznesi si : zyra te ndryshme, parukeri, sallon thonjsh, berber, rrobaqepesi-atelie, pastrim kimik etj.

Zona eshte qendrore dhe shume e frekuentuar duke e bere nje mundesi te mire per zhvillimin e biznesit tuaj.
Aksesi me rrugen kryesore eshte i menjehershem

Per nje vizite ne prone , na kontaktoni

Cel. : 06692021886
 


WhatsApp
Back
Top