• JEPET APARTAMENT 3+1+BLK ME QERA NE LAPRAKE 900 EURO

Cmimi Euro
900
JEPET APARTAMENT ME QERA
~ 3+1+A+BLK
~ 120M2
~KATI I 1
~ME ASHENSOR
~ ME KONDICIONER
~I MOBILUAR
~ I PERSHTATSHEM DHE PER ZYRA
~ TEK BLLOKU GINTASH, LAPRAKE
~ CMIMI 900 EURO
KONTAKTONI 0676722221
V400

Cel. : 0676722221
 


Contact WhatsApp
Back
Top