• JAPIM APARTAMENT 2+1 ME QIRA TE LIQENI I THATE! 650 € /Muaj

Cmimi Euro
650
Japim apartament me qira te Liqeni i Thate!

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim.
Organizohet ne:
2 dhoma gjumi
salloni me dalje ne ballkon
2 tuallete ( njeri prej tyre me ventilim natyral)
1 ballkon tjeter te dhoma matrimoniale.

Zona ofron te gjitha fasilitetet, eshte lehtesisht e aksesueshme dhe ndodhet prane Liqenit te Tiranes, zonave te gjelbra, cfare e ben ideale per familjare

Per me teper informacion ose vizite en prone, jeni te lutur te na kontaktoni!

partners90165

Cel. : 0699565555
 


WhatsApp
Back
Top