• Jap me qera ditore Grandpa's House, 100metra nga pazari i Korces

Korce
Tipi
shtepi
Siperfaqja m²
60 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
50
Zona/Rruga : Rruga Vangjel Koci Lemi

Jepet me qera Ditore Grandpa's House.
Ndodhet ne nje zone te frekuentuar 100metra nga pazari i Korces.
Shtepia permban nje Dhome, Korridor dhe Tualet.
Shtepi private e vecuar me oborr.
Ne te do te gjeni: Tv, Kondicioner, Lavatrice, Dush etj.
Faleminderit

Cel. : 0695630928
 


WhatsApp
Back
Top