• Jahti SUNSEEKER j35, 39.000 Euro

Tipi
Cmimi Euro
39000
Jahti SUNSEEKER j35
Dy dhoma gjumi + kuzhine
Modeli nga me te fundit e llojit te vet
Ofrojme cdo sherbim ne lidhje me jahtin si menaxhim, parking, kapiteneri, personel, pjese te jahtit, riparime e boje etj nga ekipi yne profesional turk.
Ofrojme gjithashtu reklamim dhe dhenie me qera te jahtit tuaj nqs mendoni ta perdorni edhe per pune.


Per me shume info, telefononi +355675007700

Cel. : +355677414181
 


WhatsApp
Back
Top