Mjete lundrimi & Marina

barka, Jetski, Skafe, Jahte si dhe mjete lundrimi pune dhe sportive ...

Filters

Vlore
Tipi
Shitet motorr anije 12 cilindra me bjell te gjate, ZERO ore pune. Cel. : 0674767838
Pogradec
Tipi
varke pa motor
Cmimi Euro
300
Shes varke 4.5m ne gjendje shume te mire dhe me cmim okazion. Varka ndodhet ne Pogrades dhe ne cdo moment nuk ta vini ta shikoni. Nuk asnje...
Tirane
Cmimi Euro
450
Stand Up Paddle board (SUP BOARD) Kayak -----VETEM PER 3 DITE X 350EURO.....ORIGJINALE EDHE 2 TE FUNDIT----- Etilene vinil acetato (EVA) Pesha max...
Radhime - Orikum
Tipi
gomone
Nr dhomave
3
Cmimi Euro
180
Gomone si ne foto, rreth 4 m e gjate, per 3 persona. E blere ne Amerike, e perdorur vetem dy dite. Cel. : 0682021276
Back
Top