• Hyundai Tucson viti 2015 full option, automat, 1.7 nafte, navi, 13500 €

Tirane
Tipi
SUV | Fuoristrad | Xhip
Marka
Hyundai
Viti
2015
Cmimi Euro
13500
Karburanti: Nafte
Ngjyra.....: blu
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 110
KM..........: 121000

Hyundai Tucson viti 2015 full option, automat, 1.7 nafte, navi, 13500 €

Shitet Hyundai Tucson viti 2015 full option, automat, 1.7 nafte, 5 porta, navi, ngjyrë blu-shumë i bukur, 121.000 km origjinale, Start/Stop option, Keyless, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch, kamer parkimi, kamer regjistrimi para-prapa, sensorë parkimi, 10 airbag, dritat LED, xhama të errët, xhama/pasqyra elektrike, pasqyra me vetpalosje, sensor drite dhe shiu, tapiceri lëkure e zezë, sedilje me ngrohje, disqe origjinale çerkin lega 17", gomat 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy celësa, shumë ekonomik, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 13500 Euro i padiskutueshem. Cel. 0683722310.
 


WhatsApp
Back
Top