• Hotel Sidi, fjetje me 2000 leke/nate

Tirane
Tipi
1 krevat ne Hostel
Siperfaqja m²
150 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
20
-Hotel Sidi ofron fjetje duke filluar nga 14 euro/nata.

-Dhome me 3-krevat 3000 leke/nate.
-Dhome me 4-krevat 4000 leke/nate.
-Dhome me 1-krevat 2000 leke/nate.
-Dhome dopjo me 4000 leke/nate.

Dhomat jane te pajisura me Parket, Kondicioner, Tv, Wifi dhe Bar 24 Ore.
Sherbim 24 ore.

Rr. Bedri Cullhaj 2, Tirane.

Instagram: hotel_sidi

Cel: 0698729803 Viber/whatsup.
 


WhatsApp
Back
Top