• Greqi, shitet Vile 4+1+Aneks+Ballkon, Kati 2, 450 m² 1,150,000 € (THERMI THESSALONIKI)

Greqi
Tipi
Vile
Siperfaqja m²
450 m²
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
1150000
Luks dhe pamje panoramike e jashtëzakonshme në Thessaloniki - një pronë e shkëlqyer në Thermë!
Zbuloni këtë shtëpi të mrekullueshme, një shtëpi impresionuese prej 450 m² me pamje panoramike në një tokë prej 4840 m². Ndërtesa e shkëlqyer, e ndërtuar në vitin 2005 në një nga destinacionet më të dëshiruara të Thessalonikis, ofron një përvojë të pazakontë bashkëvepruese të luksit, rehatise dhe komoditetit.
Jashtë, ndërtesa është e rrethuar, me një kopsht të bukur plot me bimësi dhe pemë. Duke ofruar pamje të jashtëzakonshme të Thessalonikis dhe Olimpit, ajo ndodhet në një tokë të lartë, duke ofruar një arkitekturë të përsosur dhe një luks të dizajnuar plotësisht.
Brenda, çdo detaj është projektuar me kujdes. Shkalla e brendshme, oxhaku i mramorit, hapësirat e brendshme plotësisht të pajisura me të rejat më të fundit të komoditetit, dhe siguria e ofruar nga porta e jashtme e sigurisë janë vetëm disa nga karakteristikat e kësaj pronë të mahnitshme.
Me një hidromasazh brenda, 4 banjo dhe 4 dhoma me një kuzhinë plotësisht e pajisur, dhe shumë më tepër karakteristika, kjo shtëpi e vetme ofron një mundësi të jashtëzakonshme për të jetuar në një mjedis impresionues dhe luksoz.
Për më shumë fotografi, informacione dhe takime për shfaqje, na kontaktoni në detajet e mëposhtme të kontaktit. INCBC Real Estate El. Venizelou 66, Thessaloniki +30231 300 3421 #ShtëpiEkskluzive #Shitje #Thermë #Thessaloniki #Pishinë #Kopsht #PamjeThessaloniki #ArkitekturëModerne #PamjeEkskluzive #TokëRrethuar #NdërtimCilësor #DhomaSallon #Oxhak #NgrohjeAutonome #Klimatizim #EplotësishtMobiluar #KlasëEnergjetike #ShkallëBrenda #Ballkone #Parkim #Magazinë #TermosifonDiellor #MiqtëEShijshëm #MëShumëInformacione #Takime"


GOLDEN VISA . Article 20B of Law 4251/2014 is being amended, which concerns the permanent investor's residence permit. It is now stipulated that for the Regional Units of Northern, Central, and Southern Athens, as well as the Municipality of Vari - Voula - Vouliagmeni in the Attica Region, the Municipality of Thessaloniki in the Central Macedonia Region, and the Regional Units of Mykonos and Santorini in the South Aegean Region, the minimum value of the immovable property at the time of acquisition and the total contractual rent for hotel accommodations or tourist residences is set at five hundred thousand (500,000) euros. In this case, the investment is made in a single property. For the rest of the country's regions, the minimum value of the immovable property at the time of acquisition and the total contractual rent for hotel accommodations or tourist residences is set at two hundred and fifty thousand (250,000) euros .For more & Info- https://incbconsulting.com/en/golden-visa-2/ #RentalStudios #StudioRentals #StudioApartments #ThessalonikiProperties #RealEstateInvestment #PropertiesForRent #FurnishedStudios #RentalProperties #ThessalonikiHomes #CentralMacedonia #TouristResidence #PropertyInvestmentsThessaloniki

Cel. : +2313003421
 


WhatsApp
Back
Top