• Golem, jap me qera apartament ne plazh Kati 3, 82 m² (Rruga Tirana)

Golem
Tipi
apartament ne plazh
Siperfaqja m²
82 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 3
Zona/Rruga : Kompleksi 'Giardino', Golem

Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te qeta dhe te sigurta te zones, ne Kompleksin 'Giardino', fill mbasi kalon Grand Blue Fafa. Eshte totalisht e mobiluar, ka 1dhome matrimoniale, 1dhome femijesh,soxhiorno i ndare ne 2pjese, ballkoni dhe banjo. Eshte vetem 30m larg detit.
Ne nje rreze prej 100m ju rrethojne supermarketet, baret dhe restorantet me te mira te zones.
Parkingu eshte falas. Gjithashtu ofrohet wifi, netflix, youtube, air conditioning.

Cmimet:

I gjithe Qershori 》》60€/nata

01-31Korrik 2024 》》70 €/ nata
01 - 31Gusht 2024 》》 70€/ nata

I gjithe Shtatori 》》60€/nata

Cel. : 0693931171
Whatsapp sms!!
 


WhatsApp
Back
Top