• Fier, shes makine Citroen C4 1,6 Gaz-Benzine , Automat Klima Viti 2010

Karburanti: Gaz - Benzine
Ngjyra.....: blu e errët
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 81
KM..........: 144000

Shitet Citroen C4 1,6 Gaz-Benzine , kamio Automat , Klima , 5- Dyer , Komanda bordi ne Timon , Abs , Esp , Asr , Disqe alumini me goma te reja , Libreze gjermane me sistem gazi te instaluar aty dhe te hedhur ne sistem , Liber sherbimi dhe kontroll teknik Tüv ne Gjermani.
Mjeti eshte me doagen te paguar i sapo ardhur gati per targa .

Cel. : 0696751777
 


WhatsApp
Back
Top