• Elite Office: Amb (1+1) Garden Building (Rr. Kavajes - 21 Dhjetor) 700 Euro - kati 18 ** Pamje Spektakolare - Amb 100% i Ri, Investim Premium: Parket Cilësor & Sistem Multisplit

Cmimi Euro
700
Me Qera: Ambient Elitar 1+1 Garden Building (Rr. E Kavajes - 21 Dhjetor ) Kati 18, Me Pamje Magjike & Panoramike Mbi Tiranën Ndertim Elitare | 100% I Ri ** I Pashfrytezuar Me Pare | Planimetri Shume Te Rregulltë | Horizont, Dritë, Qetësi, Privatësi & Kualitet Ndërtimi. | Eshte I Larte Si Apartament (3 M) Parket Cilësor & Sistem Multisplit Chiller Toyotomi, Vetrata Tripleks Xham Termiko Plastike "Roto"

Q4578

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Ambiente Pune
- 1 Tualet
- 1 Korridor
- 1 Ballkon

- Sip Totale: 77.3m²
- Sip Neto: 61.9m²
- Kati: 18
- Katet E Pallatit: 20
- Pallat : I Ri
- Viti I Ndertimit: 2023
- Ashensor: Po
- Hipoteke: Po
- Post Parkimi : Po *Extra Cmimit*

Karakteristika:

- Jepet Me Qira Ambient Elitar 1+1 Garden Building ( Vendodhje Fantastike ) + Post Parkimi Extra Cmimit
- 100% I Ri (I Pabanuar Me Pare)
- Planimetri Shume Te Rregulltë
- Ka Pamje Magjike & Panoramike Mbi Tiranën + Sheh Dhe Detin Pak Në Kohë Të Mirë 👌
- Horizont, Dritë, Qetësi, Privatësi & Kualitet Ndërtimi.
- Eshte I Larte Si Apartament ( 3 M )
- Luxury Rezidence Garden Building
- Parket Cilësor & Sistem Multisplit Chiller Toyotomi, Vetrata Tripleks Xham Termiko Plastike "Roto"

Extra:

- Ambienti Është Fantastik, Mund Të Kthehet Në Një Zyrë Të Nivelit Lartë Ku Ofron Çdo Fasilitet & Mundësi
- Një Mikpritje Në Një Godin Me Kualitet Për Një Zyrë Që Pret Klient Gold.
- Qendër Mulifunksionale
- Ndër Zonat Më Të Mira 10 Min Nga Qendra, Buzë Rruge, 1 Min Nga 21sh Lidhet Me Çdo Zonë Kryesore.


Çmimi: 700€ / Muaj Neto ++ Post Parkimi Extra Cmimit

Tel Ose Whatsapp: 0684780043
 


Contact WhatsApp
Back
Top