• Ekskluzive: Tirane, shitet apartament 3+1 me post parkimi Kati 23, 160 m² (kompleksi Tirana Garden Building)

Zona/Rruga : kompleksi Tirana Garden Building

Apartamenti pozicionohet ne katin e 23 (te parafundit), te kompleksit.

Ka siperfaqe totale 160.4 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 128.6 m2.

Organizohet ne:

sallon te bollshem me kend gatimi dhe dalje ne ballkon nga ku mund te shihet nje pamje spektakolare e Tiranes
korridor i cili te lidh me ambientet e tjera te apartamentit ku gjenden:
1 tualet
1 dhome gjumi matrimoniale e pajisur me tualet dhe ballkon, me pamje qe mbulon gjithe qytetin nga Sheshi Skenderbej, liqenin, kodrat dhe rrethinat e Tiranes
2 dhoma gjumi individuale me orientim jug-perendim

Lartesia ne te cilen ndodhet apartamenti ofron qetesi dhe ajer te paster.

Apartamenti eshte ne proces hipotekimi dhe drejt perfundimit te detajeve dhe rregullimeve te fundit per banim.

(Posti i parkimit me cmim ekstra).

Kompleksi eshte projektuar nga nje studio arkitekturore e huaj, e njohur per vepra te ndertuara ne te gjithe boten.
Struktura e kompleksit ruan memorien e natyres duke sjelle nje godine kopsht ne gjithe fasaden e propozuar.
Kopshtet e varura ofrojne freski dhe hijezim per banoret dhe sherbimet qe do te vendosen ne kete godine.
Aromat e luleve, gjelberimi dhe ngjyrat do te sjellin gjithmone nje atmosfere pranverore ne te gjithe zonen.
Ka cilesi te larte ndertimi, sipas standarteve europiane.

Kompleksi ndodhet ne nje nga zonat kryesore te Tiranes dhe mjaft te preferuar per banim,
brenda unazes se pare dhe perkatesisht ne perendim te kesaj hapesire urbane, buze rruges se "Kavajes", afer sheshit "21 Dhjetori".

(Jemi te hapur per bashkepunime me agjensi te tjera).

Per me shume informacione na kontaktoni.

Cel. : +355676770475
 


WhatsApp
Back
Top