• E - Elyse Makinë ELEKTRIKE e RE me GARANCI

Tirane
Tipi
makine elektrike
Viti
2022
Cmimi Euro
21900
DongFeng E Elyse ELEKTRIKE e RE me GARANCI Fabrike 3 Vjet/ 100,000 km.

Karburanti: ELEKTRIKE
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: automatike
KM..........: 0

Specifikime teknike kryesore
Motor elektrik, Konsumi i kombinuar 11.5 Kwh /100 km, Kapaciteti i baterisë 30.7 Kwh, Shpejtësia maksimale 100 km/h. Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 4427 mm/ 1748 mm/ 1476 mm, Autonomia 300 km.
Opsione dhe të dhëna Kryesore
Kambio automatike, ABS, EBD (sistemet e shperndarjes së forcës së frenave), CBC, BA, EBA, BAS (Break Assist), TPMS (Kontrolli i presionit të ajrit në goma), Karikimi i shpejtë (0.5 o), kapaciteti i karikimit të shpejtë (80 %), Karikimi i ngadaltë (10 o), Sistem ventilimi për baterinë. Airbag i shoferit, Ajër i kondicionuar, Mbyllje qendrore me komandim në distancë. Kujtesë për vendosjen e rripit të sigurimit, Sistem drejtimi elektrik, Timon me regjistrim manual. Dritare elektrike para dhe pas, Pasqyra me regjistrim elektrik me ngrohje. Fenerë mjegulle para, Fenerë halogjenë me regjistrim në lartësi. Sedilie me veshje stofi, 5 vende ulje, Hapje bagazhi elektrike. Portë USB dhe AUX. Disqe çeliku 15″ me
kapak dhe goma 185/ 65 R 15
Garancia e automjetit 3 vjet ose 100.000 km. Cila të plotësohet me parë.


Cel. : 0692022833
 


Contact WhatsApp
Back
Top