• Durres, shitet Nissan Qashqai Viti 2012 (Zvicer)

Cmimi Euro
9500
Karburanti: Hibrid
Ngjyra.....: gri e erret
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 85
KM..........: 153000

Nissan Qashqai viti 2012.
153,000 km. Sjelle nga Zvicra.
Super gjendje dhe shume ekonomik (1.6 benzine-gaz)
Tavan panoramik
Navigator + klima
Pasqyra me mbyllje
Kamera 360 grade.
Goma Michelin te reja
Siguracion Qershor 2024
Vaj+filtra.
Impiant gazi Landi Renzo (3 vite garanci)

9,500 Euro
Cmimi i diskutueshem

Cel. : 0693404547
 


WhatsApp
Back
Top