• Durres, shitet Ford Fiesta 2007

Durres
Marka
Ford
Viti
2007
Cmimi Euro
1
Shitet
Motor 1.4
Kambjo Manuale
Viti 2007
⛽️Naft
Letra te prera
Xhama te zinj me leje
Kondicjoner funksional ngroje ftoje. Kompiuter bordi
Pasqyra dhe xhama elektrik
Gjendje mekanike dhe xhenerike super ✅
Çmimi 3000€

Cel. : 068 203 7077
 


WhatsApp
Back
Top