• Dhermi, Shitet Apartament 1+1, Santorini Rezidenc

Cmimi Euro
140000
Shitet, Apartament 1+1, Dhërmi, Vlorë.
Apartamenti ndodhet në Kompleksin Santorini.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja bruto: 48.61.
• Sipërfaqja neto: 42.27
• Kati 1
• Fazë ndërtimi.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
Cilësime të tjera:
• Arkitekturë e vecantë.
• Siguri maksimale.
• Hapësira private dhe publike.
• Pamje anësore nga deti.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Cel. : 0692731191
 


WhatsApp
Back
Top