• DENTAL TOURISM Kerkon te punesoj - 10 Operator/e per Turizem Dentar ne Gjuhen ITALIANE 🎙️ (Myslysm Shyri)

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Myslym Shyri | Drejtoria Policise
Tipi
  1. turni II
  2. part time mbasdite
Fusha | Profili i punes
  1. Call Center Operator/e
Gjuha
  1. italisht
Eksperienca
vetem me eksperience
yTigcNR.jpeg


Kerkojme te punesojme : 10 Operator/e
per Turizem Dentar ne Gjuhen ITALIANE 🎙️


▶️ Orari i punes 15:00 - 20:00
▶️ Pagesa 500 Euro +Bonuse te Larta
▶️ Live Leads

Kerkohet :

▶️ Eksperienc e meparshme ne call center italisht;
▶️ Te flasi rrjedhshem gjuhen italiane ;
▶️ Te jete e komunikueshme dhe te sjellshm...
Experinca e meparshme perben avantazh.

Ofrohet:
▶️ Ambjent pune komode ,dinamike dhe sfiduese.
▶️ Orar pune flexibel.
▶️ Mundesi rritje profesionale
▶️ Kontrate e rregullt pune si dhe Sigurime
▶️ Fundjava Pushim.

Adresa:Rruga Myslysm Shyri ,Prane Drejtorise
Te interesuarit mund te kontaktojne ne Whats App! >> WAST UP

Cel. : +393447258629
 


WhatsApp
Back
Top