• C 220 CDI πŸ‘‰ 2008 πŸ‘ˆ KAMBIO AUTOMATIKE

Durres
Tipi
makine
Marka
Mercedes-Benz
Viti
2008
Cmimi Euro
7490 €
* MERCEDES - BENZ C 220 CDI ( Nafte )
* VITI 2008
* KAMBIO AUTOMATIKE
* 223.000 km
* KLIMA DIGITALE
* RADIO CD Mp3 , AUX , BLUETOOTH,NAVI
* KOMANDA NE TIMON
* SENSOR PARKIMI PARA & PAS
* DRITA MJEGULLE
* PASQYRA ELEKTRIKE
* XHAMA ELEKTRIKE
* XHAMA TE ZI
* SENSOR SHIU & DRITASH
* DISQE ALUMINI
* GOMA 4 STINET PIRELLI
* MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA JASHTE ESHTE NE DOGANE TE PAGUAR ( t.v.sh )
*** MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER SI NGA ANA MEKANIKE ASHTU DHE ESTETIKE ***
❌ CMIMI 7490 EURO I DISKUTUSHEM ❌
☎️ 0695223320
πŸ“ž 0682046441
βœ… INSTAGRAM ; AUTO.FLORI
 


WhatsApp
Back
Top