• B 180 CDI 👉 2013 👈KAMBIO AUTOMATIKE - KAMERA, 9800 Euro

Cmimi Euro
9800
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 44
KM..........: 176.000

* MERCEDES - BENZ B 180 CDI ( NAFTE )
* VITI 2013
* KAMBIO AUTOMATIKE
* 176.000 KM ( Me garanci )
* KLIMA DIGITALE
* RADIO CD + KOMANDA NE TIMON
* KAMERA PARKIMI
* PILOT AUTOMATIK SHPEJTSIE
* DISTRONIC
* PASQYRA ME PALOSJE
* SENSOR PARKIMI PARA & PAS
* SENSOR SHIU & DRITASH
* PASQYRA ELEKTRIKE
* XHAMA TE ZI
* DISQE ALUMINI
* GOMA MISCHELIN 90% TE REJA
* MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA JASHTE ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR ( t.v.sh )
*** MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER SI NGA ANA MEKANIKE ASHTU DHE ESTETIKE ***
👉👉👉 IMPORTUAR NGA ZVICRRA JO KOREA 👈👈👈
❌ CMIMI 9800 EURO I DISKUTUSHEM ❌
☎️ 0695223320
📞 0682046441
✅ INSTAGRAM ; AUTO.FLORI
 


WhatsApp
Back
Top