• Apartament per qera ditore dhe javore

Cmimi Euro
35
Apartament totalisht i mobiluar per qera ditore dhe javore prane spitalit Nene Tereza ndodhur buze rruge kryesore.

Te interesuarit te kontaktojne
0692133321
 


WhatsApp
Back
Top