• Apartament luksoz 3+1+2 me qera tek Siri Kodra 850 € [Qera Mujore]

Jepet me qera apartament luksoz 3+1+2 ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor e te mireadministruar . Apartamenti organizohet nga nje korridor i cili ben edhe shperndarjen ne 1 soxhorno te madhe , 1 dhome te vecuar gatimi dhe ngrenie , 3 dhoma gjumi , 2 tualete 1 prej te cilave me vaske me hidromasazh , 1 ambient garderobe dhe i gjithe apartamenti rrethohet me ballkon . Apartamenti eshte i investuar ne detaje , eshte i shtruar i gjithi me parket , ka sistem ngrohje - ftohje chiller , ka panele diellore , vetratat jane Italiane dopio xham me gaz Argon me izolim

Cel. : 0697536146
 


WhatsApp
Back
Top