• Ambjent biznesi 28m2 Zyre e re ne rruge kryesore - Myslym Shyri (whatsapp +355692045327) - 500 euro

Cmimi Euro
500
Zona/Rruga : Rr Myslim Shyri

Jepet me Qira Ambjent Komercial - buze rruge
me pamje panorame nga rruga kryesore
e gjitha me fasade xhami / mundesi fantastike per reklamim biznesi.

Ambjent biznesi (5,5 mt lartesi, i ndare dhe i gatshem me dy ambjente me shkalle)
me nje siperfaqe totale prej 40m2.

Kati pare 1

Pallat i Ri 2023
me ashensor

Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, si psh:
Zyre avokatie - noter
Zyre permbarimore
Studio arkitekture
Zyre finance kontabile/private
Zyre real estate
Zyre - Agjensi Turistike
Zyre financiare/mini kredi

Ambjent estetike - parukeri, nails, tatoo, etj...

Location fantastik ne zonen me te preferuar dhe me te kerkuar te Tiranes!
Kontakt vetem ne whatsapp +355692045327
 


WhatsApp
Back
Top