• AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, PRANE SHESHIT WILLSON, TIRANE!

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni | Rr. Kosovareve | Petro Nini
Cmimi Euro
385000
Ne shitje ambient biznesi i vendosur prane sheshit Willson.
Ambient i eshte i organizuar ne:
-Open space
-Tualet
Ambienti eshte i vendosur ne katin 0 te ndertimi te ri te miradministruar, buze rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 95.5 m2
Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.
Me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Aktualisht ambienti eshte funksional dhe i dhene me qira.

Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!

Cel. : +355688857372
 


WhatsApp
Back
Top