• AL, Durrës tek Adriatik I, ofroj Apartament me qera me pamje nga deti, 20 €

Shqiperi
Kati
Kati 0
lloji i njoftimit. : ofroj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Durrës

Jepet apartament me qera me pamje nga deti ne Durres Plazh tek Adriatik 1. Apartamenti ka ambjent fjetje, kuzhine gatim dhe ngrenie, banje dhe ballkon me pamje nga deti.

Tel. : +355 4 271965

Cel. : +355 692410902
 


WhatsApp
Back
Top