• +200 vende pune sezonale ne Kroaci per kamarier/e, banakier/e, sanitare, picajol, kuzhinier/e & ndihmes/e 1.200 - 2.000 Euro+ (Prill - Tetor)

Kroaci
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Banakier | Kamarier
  2. Hoteleri
  3. Kuzhinier/e & ndihmes
  4. Picajol
  5. Punetor | Ndihmesa
  6. Sanitare | Pastrim | Mirembajtje
Eksperienca
PUNESIM SEZONAL NE KROACI!

OFROHEN 200 VENDE PUNE NE SHUME QYTETE TE KROACISE PER NE HOTELE DHE RESTORANTE PER PUNETOR/E
GJATE SEZONIT TE VERES 15 PRILL- 15 TETOR NGA KETO VENDE:

1- SHQIPERIA
2- KOSOVA
3- MAQEDONIA

KERKOJME TE PUNESOJME:

50 KAMARIER/E
20 BANAKIER/E
50 KUZHINIER/E
40 PASTRUESE
20 PICAJOLA
20 NDIHMES KUZHINIER/E

OFROHEN KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE + PAGESA SHUME TE LARTA.

JANE TE MIREPRITUR TE APLIKOJNE TE GJITHE TE INTERESUARIT/AT QE JANE 20 DERI 50 VJEC
DHE KANE DESHIRE PER TE PUNUAR DHE PER TE MARRE NJE EKSPERIENCE TE BUKUR NDERKOMBETARE
NE SHTETIN DHE BREGDETIN E BUKUR KROAT.

APLIKONI DUKE KONTAKTUAR TEK AGJENCIA: HEADWAY RECRUITMENT ALBANIA - WHATSAPP/VIBER: +355688354967

DERGONI CV TUAJA NE EMAIL ADRESEN TONE: headwayjobs2022@gmail.com
 


Apply WhatsApp
Back
Top