• ๐ŸŒŽ Durres, ofrohet vend pune Sherbim Klienti ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น Italisht ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น

Durres
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Call Center Operator/e
  2. Data Entry
  3. Sherbim Klienti
Gjuha
  1. italisht
Kompania Dalerio Consulting SHPK me seli ne Durres kerkon te punesoje:
* Operator Sherbim Klienti Italisht 09:00-18:00 (m/f)

Ofrojme:
* Page konkuruese
* Ambjente pune moderne dhe komode
* Kontrate pune dhe siguracione te paguara nga kompania
* Mundesi rritje profesionale
* Trajnim i paguar

Kerkojme:
* Eksperience e mepareshme ne sherbim klienti, shitje telefonike ose call center.
* Njohuri shume te mire te gjuhes Italiane, ne shkrim dhe te folur
* Njohuri te perdorimit te kompjuterit, e-mailit dhe paketes office
* Etike komunikimi dhe sjellje e mire me klientet

Per te aplikuar ju lutem nisni CV-ne tuaj ne adresen e e-mailit hr@dalerioconsulting.com,
ose ne WhatsApp 0675251360
 


Apply WhatsApp
Back
Top