• “Lule Bore” Rezidence, afer TEG, Lunder - Vilë Individuale, 2 katëshe 324 m2 + oborr

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Tipi
Vile
Siperfaqja m²
324 m²
Nr dhoma
3+1
Kati
Kati 0
Përshkrimi i pronës:
“Lule Bore” do te jete nje nga rezidencat e banimit më të reja e cila do të ofrojë vila luksoze,
me oborre të gjelbëruara ne nje nga zonat më të preferuara të Tiranës, ne kodrat e Lundres, ne afersi te TEG.
Ka akses direkt ne rrugen lokale, ne një distancë vetem 600 m nga TEG.
Projekti dallohet per vendodhjen e tij unike gjë e cila të jep mundësinë të jetosh jashtë qytetit por dhe afer tij njëkohësisht.
Rezidenca “Lule Bore” do të ofrojë punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik.
Vile ekologjike dhe me eficense te larte enegjitike.
Vilë Individuale, 2 katëshe + bodrum me sipërfaqe ndërtimi 300 m2 + oborr.

Me hapësira të bollshme, oborr, verande, kjo vilë ofron:
Në katin nen toke, garazh per dy makina, depo, banjo, dhome teknike dhe ambient ndenje me ndricim dhe ajrim natyral
Ne katin perdhe ambient ndenje, kuzhinë të vecuar, ambient ngrënie, studio, një tualet.
Ne katin e parë ofron 3 dhoma gjumi, dy banjo, garderobe ne dhomen matrimoniale.
Afati perfundimit, dhjetor 2023.

Kontakto: 0682020884
 


WhatsApp
Back
Top