Nje programues PHP Laravel + Vue ėshtė i pėrgjegjshėm pėr tė projektuar, zhvilluar dhe ruajtur aplikacione web duke pėrdorur PHP Laravel dhe Vue.js. Kandidati duhet te kete pėrvojė me zhvillimin e front-end dhe back-end tė applikacioneve web, dhe njė njohuri tė fortė tė praktikave tė mira tė zhvillimit tė web-it, pėrfshirė sigurinė, performancėn dhe skalabilitet.

Pėrgjegjėsitė kryesore:


 • Zhvilloni, testoni dhe zhvilloni aplikacione web duke pėrdorur Laravel dhe Vue.js
 • Shkruani kod tė pastėr, tė menaxhueshėm dhe eficient
 • Punoni me disenjues dhe zhvillues tė tjerė pėr tė implementuar funksionalitete dhe zgjidhur gabime
 • Bashkėpunoni me ekipin pėr tė pėrmirėsuar arkitekturėn e pėrgjithshme tė softuerit dhe performancėn
 • Zgjidhni dhe debug-oni ēdo problem qė ndodh
 • Qėndroni tė azhornuar me teknologjitė dhe tendencat e fundit tė zhvillimit tė web-it
 • Respektimi i afateve ( shume e rendedeshishme)


Kualifikimet:


 • 2-4 vjet pėrvojė me PHP dhe JavaScript
 • Njohuri e fortė e PHP Laravel dhe Vue.js (Angular dhe React jan nje plus i madh)
 • Pėrvojė CSS kryesisht Bootstrap (Bulma dhe Talwind jan nje plus i madh)
 • Pėrvojė me bazat e tė dhėnave si MySQL (Mongo plus)
 • Njohuri shume te mira te REST Api
 • Njohuri tė praktikave tė mira tė zhvillimit tė web-it, pėrfshirė sigurinė, performancėn dhe skalueshmėrinė
 • Aftėsi tė forta tė zgjidhjes sė problemit dhe aftėsinė pėr tė punuar nė mėnyrė tė pavarur
 • Pėrvojė me Git dhe kontrollin e versionit
 • Pėrvojė me Docker (plus i madh por jo i domosdoshem)
 • Aftėsi tė mira komunikuese
 • Gjuhe te huja anglishit + italisht perbejne avantazh te madh


Diploma ne degen e shkencave kompjuterike ose dege the ngashme do merret parasysh por jo kusht i domosdoshem.

Cfare ofrohet:
 • Orare pune fleksibel dhe te plote remote dhe pagese shume e mire.
 • Mundesi per njohje me teknologji te reja ne fushen e Fintech, Artificial intelignce dhe zgjerim i thelle te njohurive ekzistuese
 • Kontrate e rregullt puneKandidati perfekt ka entuziazem, pershtatet shpejt, automatizon cdo proces te persėritur, dhe perdor principet SOLID.

Te gjitha kandidatet qe kane deshire te aplikojne jane te lutur
te dergojne cv ne 4webtirana@gmail.com ku tespecifikohet disponibiliteti, dhe paga neto e deshiruar ne euro.
ose ne Whatsapp/Viber +359876762246

Faleminderit paraprakisht!


Cel. : +359876762246
+Apliko