Blue Kotor Bay Premium Resort 5* Kete vit per te gjithė ju me super organizim

Datė 31 Dhjetor Mreteresha e Muzikes Live Marsela Ēibukaj & Band
Datė 1 Janar Super Ylli i Rock Renis Gjoka & Band

31 Dhjetor - 2 Janar 3 dite
Dhome Superiore Ēmimi 299€
Dhome Superiore me Pamje nga deti 349€

Kjo oferte vlen per prenotime deri me dt 1 Dhjetor

Ne cmim perfshihet :
- Akomodimi 2 netė ne hotel 5*
- Mengjeset & Darka per qendrimin ne hotel
- Mbremja Gala e dt 31 Dhjetor
- Mbremja Gala e dt 1 Janar.
- Muzik Live Marsela Ēibukaj dhe Renis Gjoka
- Perdorimi pishines Dimerore, sauna , jacuzzi.
- Parkim & Wifi Falas
Politikat e femijeve :
0-2 vjeē falas, 3 - 12 vjeē 50% zbritje