Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative.
“SALILLARI Sh.p.k” zhvillon aktivitetin nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj..
Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin.
“SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER/E GJEOTEKNIK
DETYRAT KRYESORE:
 • Mbledhja dhe analizimi i tė dhėnave gjeoteknike.
 • Analizimi rreziqeve gjeologjike duke u siguruar qė ēdo faktor qė ndikon nė punimet inxhinierike te identifikohet dhe menaxhohet
 • Kėshillim pėr procedurat e kėrkuara dhe pėrshtatshmėrinė e materialeve tė ndėrtimit
 • Pėrdorimi i programeve kompjuterike tė specializuar pėr krijimin e modeleve analitike 2D dhe 3D
 • Konsultimi i hartave gjeologjike dhe fotografive ajrore
 • Asistimi nė hartimin e strukturave tė ndėrtuara, duke pėrdorur programe kompjuterike ose llogaritje te specializuara
 • Planifikimi i hetimeve tė hollėsishme nė terren nepermjet sondimeve dhe analizave te mostrave
 • Mbikėqyrja e hetimeve dhe formacioneve tokėsore
 • Kėshillimi dhe testimi i njė sėrė materialesh ndėrtimore duke pėrfshirė rėrė, zhavorr, tulla dhe argjilė
 • Analizimi i vendeve dhe projekteve pėr cėshtje tė ndjeshme ndaj mjedisit, si vend depozitime etj.

KRITERET E KERKUARA:
 • Tė ketė kryer master professional, Dega Gjeoteknike, nė Fakultetin e Inxhinierisė sė ndėrtimit.
 • Tė ketė mbi 5 vjet pėrvojė pune.
 • Tė ketė njohuri tė mira tė gjuhės angleze, ēertifikuar mbi nivelin B2.
 • Tė zotėrojė programet computerike teknike: CAD, SAP, etj..

APLIKIMI
Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689.
* Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.
* Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
+Apliko