A&G Tech Group kerkon programues ne gjuhet:

~PHP | Laravel
~Vue 3 JS/TS

Aftėsi Personale:
-Tė punojė i pavarur
-Te kete eksperience pune
-Eksperience pune me GIT
-Njohuri te mire te gjuhės Angleze
-Aftėsi tė mira Analitike dhe Komunikimi

Ofrohet:
-Kontratė tė rregullt pune
-Pagese shume te mire
-Mundėsi pėr t'u rritur profesionalisht dhe ekonomikisht
-Ambjent rinor dhe dinamik

Per aplikime dergoni CV tek : recruitments@agtechgroup.org
+Apliko