World Vision Albania (WVA) shpall thirrjet Event #390041;Event #390056per Partnerė potencialė lokalė dhe kombėtarė tė angazhuar nė aktivitetet e biznesit tė Bimet Medicinale Aromatike nė nivel lokal, kombėtar dhe ndėrkombėtar dhe vlerėsojnė interesin e tyre pėr bimėt e Dibrės.
Per menyren e aplikimit per te interesuarit, ju lutem klikoni per te dy thirrjet TOR, ne link me poshte:

Link publikim_28.10.2022_Web World Vision
https://www.worldvision.al/thirrje-p...Kdkvmk60tqKXLU

Link Publikimi_28.10.2022_Facebook World Vision
https://www.facebook.com/photo/?fbid...74774564684287

Afati i pranimit date 03 Nentor 2022.

Ju mirepresim
Suksese!