ALL INCLUSIVE NĖ ULQIN

DETAJET E TURITDita e Parė, Nisja nga Tirana. Ndalesa gjatė rrugės. Vizitė e shkurtėr ne Budva dhe Kotorr. Mbrritja nė Ulqin. Sistemimi nė Hotel. Fjetje dhe All Inclusive nė Hotel.

Dita e Dytė, All Inclusive nė Hotel.
Dita e Tretė, Mėngjesi i lirė. Kthimi pėr Tiranė, Ndalesa gjatė rruges. Mbrritja.Nė pagesė pėrfshihen:

1. Akomodim nė hotel per 2 net qėndrimi;
2. All Inclusive pėr tė gjithė kohėn e qėndrimit;

3. Mbrėmje festive me Dj me datė 28 Nėntor.

OPSIONALE: Shtesė pėr Transport Vajtje Ardhje €15