VJESHTĖ NĖ BUDAPEST


NISJA 20 TETOR CMIMI 299 EURO

NISJA 27 NETOR 339 EURO
DETAJET E TURIT


Dita e Parė: Fluturimi Direkt Tiranė - Budapest. Nisja mė 17:50 - Mbrritje nė Budapest mė 19:15. Transfertė pėr nė Budapest. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.
Dita e Dytė: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė: Ura e Luanėve, Ura e Elisabetės e cila ėshtė Ura e parė e varur nė Botė, Statuja e Shėn Gellertit, kalimi mbi urėn e Margaritės, Kodra Gellert, Kisha e Shėn Matias, Katedralja e Shėn Stefanit, Kėshtjella Vayda Hunjad, Sheshi i Heronjve, Citadela, Fortesa e Peshkatarit dhe Kėshtjella nė Buda. Fjetje nė Hotel.
Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė Szentendre dhe Vishegrad. Fjetje nė Hotel.
Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Hotel. Transfertė pėr nė aeroportin e Budapestit. Fluturimi direkt Budapest - Tiranė. Nisja mė 15.35 - Mbrritje mė 17.00.

Nė pagesėn pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
3. Akomodim nė hotel me 3 yje.
4. Mėngjeset sipas programit
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė ēantė me pėrmasa deri nė 40 x 30x 20cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.

Kujdes:
Nėse ndryshojnė kriteret pėr hyrjen nė Hungari, dhe bėhet i pamundur organizimi i udhėtimit, kthehet pagesa, pa vlerėn e biletės, vlerė e cila mbetet nė Kompaninė Ajrore,
Ne do tė kryejmė proēedurėn pėr kthim edhe tė kėsaj vlere, por nuk garantojmė kthimin e saj