Zona/Rruga : Casa Italia

Jepet me qira apartament te CASA ITALIA. Ofron kushte shume te mira , ka ashensor dhe mundesi parkimi.
Ofrojm disa opsione te ngjashme me cmime t ndryshme .
Per nje vizit ne prone na kontaktoni.
Cel. : +355688037097