Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė gjerė,
shpall tė hapur fazėn pėr preselektim biznesesh tė interesuar me aktivitet nė fushėn e supermarketeve, kryesisht pėr pakot ushqimore dhe higjenike:
Preselektim Event #373873 me objekt “Produkte Ushqimore dhe Higjene”


Dokumentat per aplikim gjenden ne link me posht:

shorturl.at/ciNPZ

Tė gjitha kompanitė e interesuara duhet tė paraqesin:
A-Dokumentat pėr preselektim:
1. Certifikatė Regjistrimi dhe Informata mbi Biznesin (QKB Historiku)
2. Informacion mbi strukturėn e biznesit (plotėsoni doc.1 bashkangjitur- formular regjistrim biznesi)
3. Plotėsoni Kodin e Sjelljes sė Furnizuesit, politikat (doc.2 bashkangjitur WV politikat e biznesit)
  • Afati pėr pranimin e dokumentave data 24 gusht 2022
  • Aplikimet pas kėtij afati nuk do tė merren nė konsideratė.

Mėnyra e aplikimit:
• nė adresėn e emailit procurement_albania@wvi.org (Tė gjithė aplikimet e dėrguara nė emaile tė tjera nuk do tė merren nė konsideratė)

Shėnime tė rėndėsishme:
1. Bizneset qė plotėsojnė tė gjithė dokumentacionin e kėrkuar pėr preselektim do tė vlerėsohen nga komiteti i prokurimit dhe nėse pėrmbushin kriteret do tė konsiderohen pjesė e listės sė bizneseve me tė cilėt organizata mund tė punojė gjithmonė.
2. Kapaciteti i emailit tonė ėshtė 32MB, nėse dokumentat e dėrguara janė mė shumė se ky kapacitet, ju lutem pėrdorni metoda si zip dokumentat, compress file, google link etj .
3. Cdo aplikim qe nuk dorėzohet nė adresėn e emailit procurement_albania@wvi.org, nuk do tė pranohet.
4. Cdo aplikim qė vjen pas afatit nuk do tė konsiderohet.
5. Vetėm pėr pyetje kontaktoni nė adresėn e emailit: jurven_malaj@wvi.org ose nr.cel 0686082072.
8. Fillimi i publikimit pėr aplikim fillon 17 gusht 2022 pėrfundon 24 gusht 2022.
9. Pas kualifikimit nė fazėn e preselektimit, procedohet mė tej me kėrkesėn pėr ofertė financiare vetėm me bizneset e kualifikuar.

Ju mirėpresim.
Suksese!